اردوی آموزشی تفریحی کانادا - تابستان ۱۳۹۶

اردوی آموزشی تفریحی کانادا - تابستان ۱۳۹۶

price CAD $4900.00

Date :

Capacity : Available

Price List

Adult Child
Passenger in Single Room $0.00 $0.00
Per person in Double Room $4900.00 $0.00
Per person in Triple Room $0.00 $0.00
Per person in Quad Room $0.00 $0.00 
English & Residence 2017  
دوره‌های زبان انگلیسی
دوره‌های عمومی زبان انگلیسی با هدف تقویت زبان دانش آموزان در مهارت‌های  (General English Courses)
 درسطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود.
 
در روز ورود، هر یک از دانش آموزان پس از تعیین سطح، متناسب با سطح زبان خود درکلاس‌های استانداردی که در ایام هفته برگزار‌می‌شود، شرکت می‌‌کنند. در پایان دوره از طرف دانشگاه یا کالج به دانش آموزان مدرک معتبر شرکت در دوره اعطا می‌‌شود. این دوره علاوه بر کلاس‌های استاندارد آموزش زبان شامل فعالیت‌های تفریحی و ورزشی در داخل وخارج از کالج ‌است که بعد از کلاسها در ایام هفته و یا آخر هفته برگزار می‌شود. هدف از این فعالیتها علاوه بر تفریح و شادابی دانش آموزان، معرفی تاریخ، مردم و فرهنگ کانادا و آشنایی بیشتر با فرهنگ سایر کشورها در طی سفرهای گروهی ‌است.
 
برنامه‌های اجتماعی، تفریحی و ورزشی
تفریح بخش مهمی از آموزش است. تورهای آموزشی ما در برگیرنده برنامه‌های متنوع و شاد اجتماعی و تفریحی متناسب برای نوجوانان است. دانشگاهها و کالجها در کنار دوره‌های آموزشی، فعالیتهای دیگری را برای دانش آموزان در داخل یا خارج از مرکزدر نظر می‌گیرند. برای مثال فضای داخلی برخی مراکز امکان برنامه‌های تفریحی - ورزشی مانند  فوتبال، تنیس،  دوچرخه سواری، بولینگ، شنا، فوتبال، والیبال ساحلی و ... را برای دانش آموزان فراهم می‌‌آورد. علاوه بر این، برنامه‌هایی مانند تئاتر، موسیقی و سایر فعالیتهای گروهی در داخل این مرکز تدارک دیده شده است. از جمله برنامه‌های اجتماعی - تفریحی خارج ازمرکز  می‌توان به گردش در شهر و بازدید از اماکن هنری، فرهنگی و تاریخی، بازدید از مراکز مهم توریستی، شرکت در برنامه‌های شاد و مهیج ورزشی –تفریحی، پیاده‌روی در پارک‌های زیبا ونیز مسافرتهای یکروزه به شهرهای اطراف اشاره کرد.

 
آموزش زبان
کلاس‌های زبان انگلیسی توسط اساتید با تجربه و با تمرکز بر سه موضوع اصلی آشنایی با کشور کانادا، آشنایی با رسانه‌های عمومی وآشنایی با فرهنگ کانادا برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این کلاسها ارتقاع سطح شنیداری و مکالمه زبان انگلیسی شاگردان در فضای تعاملی و پویشی است. فنون آموزش داده شده در کلاس‌ها، توسط برنامه‌های  تدارک دیده شده بعد از ظهر و شب به صورت عملی و در قالب برنامه‌های شاد و تفریحی، برای دانش آموزان دوباره تقویت می‌‌شود و ملکه ذهن آنها می‌‌گردد.
 
 
گشت‌ها
در هر هفته، دانش آموزان یک گشت تمام روز به یکی از مکان‌های معروف گردشگری کانادا خواهند داشت. این گشت‌ها شامل بازدید از اماکن زیر هستند:
آبشار نیاگارا، از عجایب طبیعی دنیا، برج تورنتو، بلندترین سازه آمریکای شمالی و واندرلند، بزرگترین شهر بازی کانادا.
همچنین بازدید از چند دانشگاه معروف کانادا، شامل دانشگاه تورنتو، دانشگاه واترلوو و دانشگاه مک مستر در برنامه گشت‌ها گنجانده شده است.
 
 
 برنامه‌ها عبارتند از:
[*]      هفته‌ای 20 ساعت آموزش زبان انگلیسی
[*]   برنامه‌های شاد و فعالیتهای فرهنگی مهیج در بعد از ظهرها
[*]   اقامت در خوابگاه با سه وعده غذا در روز
[*]   بیمه مسافرتی از ایران تا ایران
[*]   اعطای مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی
[*]   ترانسفر فرودگاهی
[*]   ترانسفر تمامی گشت‌ها
[*]   یک گشت تمام روز در هر هفته
[*]   هفته‌ای 2 وعده شام بیرون از فضای دانشگاه
[*]   6 فعالیت خارج از خوابگاه در هفته
[*]   حضور و نظارت 24 ساعته مشاوران و مسئولان
 
 
محل اقامت دانش آموزان در دانشگاه گوألف Guelph است که یکی از بهترین دانشگاههای تحقیقاتی – پژوهشی کشور کانادا محسوب می‌شود.
دانش آموزان در اتاق‌های دو تخته (با تخت‌های مجزا) اقامت خواهند داشت. علاوه بر نظارت و حمایت مجری تور، مسئولان کانتر خوابگاه نیز به صورت 24 ساعته در خدمت دانش آموزان است.
بوفه دانشگاه گوآلف با داشتن منوی بی نظیر و متنوع و با ارایه خدمات پذیرایی عالی به دانش آموزان سرویس می‌دهد.
این بوفه در میان دانشگاه‌های دیگرکشور کانادا مقام اول را در بخش غذا و سرویس غذای دانشگاهی از طرف مقامات مسئول کسب نموده است.
به منظور رفاه حال هر چه بیشتر دانش آموزان، کلاس‌های زبان همگی درمحل دانشگاه و بسیار نزدیک به محل خوابگاه دانش آموزان در نظر گرفته شده است.
 
 
خدمات جانبی:
[*]    اینترنت وایرلس به صورت رایگان
[*]    مرکز پزشکی و اورژانس در داخل محوطه دانشگاه
[*]    نظارت امنیتی به صورت 24 ساعته
[*]    دسترسی به 400 هکتار از باغ و زمین‌های کشاورزی و باغ‌های گیاه شناسی داخل دانشگاه برای پیاده روی و دوچرخه سواری
[*]    مرکز خرید مواد غذایی در داخل محوطه دانشگاه
 
 
امکان همراهی والدین
 یکی از بزرگترین مزایای تور‌های آموزشی رهتورز این است که امکان همراهی یکی از والدین در این سفروجود دارد. حضور والدین نه تنها دلگرمی بزرگی برای فرزندان است، بلکه با اخذ ویزای 5 ساله مولتی کانادا، والدین با محیط کشور کانادا آشنا شده و می‌توانند بررسی کامل برای شرایط اقامت در این کشور را به عمل بیاورند.
تور‌های آموزشی - فرهنگی نوجوانان بنحوی برنامه ریزی شده اند که بتوان همزمان با آن‌ها تور‌های متفاوتی را برای والدین درکشورکانادا برگزار کرد. این تور‌ها در دو نوع «تفریحی – فرهنگی» و یا
«آموزشی – فرهنگی» تدارک دیده شد‌ه‌اند.
الف ) تور‌های "تفریحی - فرهنگی":در صورت علاقه والدین می‌توانند در طول دورانی که فرزندانشان در دوره‌های اموزشی حضور دارند از تور‌های  تفریحی – فرهنگی رهتورز لذت ببرند.
ب) تور‌های "آموزشی - فرهنگی": والدین محترم میتوانند همزمان با فرزندان خود در تور‌های آموزشی زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان شرکت نمایند.
 
مبلغ توربرای 3 هفته اقامت همراه با تمام خدمات فوق به شرح زیر می‌باشد:
 
هر دانشجودراتاق 2 تخته:                   4900   دلار آمریکا
والدین، اقامت وصبحانه دراتاق 2 تخته:   2500  دلار آمریکا 
 
 Please contact:  parisa@rahtours.com for more information

لطفا" جهت مشاهده جدول برنامه ها لطفا" اینجا را کلیک کنید
Please click here to see the sechedules